Mleko sojowe 1000g

Mleko sojowe 1000g
  • Mleko sojowe 1000g
(Zdjęcia mają charakter ilustracyjny)
Produkt ID
1000014
95.00,- złCena z VAT
dostępny w magazynie
(opłata za recykling jest liczona w cenie)   
• Mleko sojowe
• Soya cream milk
• zawiera 86% soi
• nie zawiera barwników, aromatów i konserwantów
• na 25 l mleka
• 1kg

Opis produktu
 

Mleko sojowe jest ekskluzywnym, całkowicie naturalnym suszonym sojowym napojem, który zawiera 86% prawdziwej soi. Poprzez dodanie proszku do wody, uzyskujemy gęste sojowe mleczko, które nie zawiera sztucznych barwników, aromatów i konserwantów.
 

Sojowy napój z naturalną zawartością wapnia posiada pyszny, autentyczny smak i zapach mleka sojowego. Soya cream milk jest bardzo dobrym substytutem mleka krowiego, ponieważ nie zawiera cholesterolu, laktozy oraz białka mleka (kazeiny). Inne zalety to wysoka wartość odżywcza, łatwa strawność i proste przygotowanie.
 

Mleko sojowe jest bogate w naturalne substancje takie jak białko, węglowodany, błonnik, witaminy i minerały.
 

Stosowanie
 

Oprócz przygotowania jako mleka sojowego Soya cream milk posiada szerokie zastosowanie, rówinież w kuchni. Można użyć wszędzie tam gdzie jest stosowane mleko krowie.
 

Nadaje się do przygotowania sos, marynat, zup oraz dań - w szczególności kuchni Azjatyckiej. Również do ciastek, budyniu, lodów, jogurtów, koktajli, do przygotowania kakao oraz zbożowych produktów spożywczych lub mleka do kawy.
 

Sposób użycia
 

Aby przygotować 100 ml napoju, trzeba 8g proszku (1 stołowa łyżka) zalać zimną lub gorąca woda i wymieszać. (Aby przygotować zimny napój należy wymieszać w mikserze lub w shakerze).
 

Składniki
 

Soja 86%, syrop maltozowy 14%
 

Opakowanie
 

Produkt dostępny w opakowaniu 1000g
 

Producent
 

Vemica
 

Ogólne informacje i porady
 

Przechowywać w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci w opakowaniu szczelnie zamkniętym. Zapobiegnie to twardnieniu mieszanki. Wykaz alergenów : soja

(zastrzegamy sobie prawo do zmiany tych opisów i specyfikacji bez uprzedzenia)