Lecytyna sojowa w proszku 250g

Lecytyna sojowa w proszku 250g
  • Lecytyna sojowa w proszku 250g
(Zdjęcia mają charakter ilustracyjny)
Produkt ID
1000031
EAN kod
8588004890350
36.00,- złCena z VAT
dostępny w magazynie
(opłata za recykling jest liczona w cenie)   
• Lecytyna sojowa w proszku
• Suplement diety
• non GMO
• Proszek
• 250 g Lecytyny = 208 tabletek tj. 1 tabletka 1200mg lecytyny
• 250g

Opis produktu
 

Lecytyna sojowa jest czysto naturalnym, ziołowym suplementem diety człowieka i jest ważnym dodatkiem do naszej diety. Sojowa lecytyna pełni w organizmie ludzkim ważną rolę, ponieważ jest obecna w każdej komórce ciała, dlatego skutecznie promuje fizyczną i psychiczną kondycję i pomaga zapobiec większości chorób cywilizacyjnych. Lecytyna ma wielki wpływ na obniżenie poziomu cholesterolu, ponieważ cholesterol i inne tłuszcze przekształca w substancje rozpuszczalne w wodzie, co pozwala im łatwiej wyeliminować z organizmu. Oczyszcza i wzmacnia ściany naczyń krwionośnych i mięśnia sercowego. Klasyfikujemy go między spalacze tłuszczów i substancje rozpuszczające tłuszcze.
 

Uczestnicząc w procesach przemiany materii i gospodarce cholesterolem, stanowi ważny element składowy mózgu i tkanki nerwowej. Działa również, jako bariera ochronna dla ścian żołądka. Lecytyna sojowa posiada silne właściwości przeciwutleniające, przez co opóźnia procesy starzenia i wspomaga wykorzystywanie witamin rozpuszczalnych w tłuszczach. Ma wpływ na pracę układu krążenia, poprawia wydolność mięśni, chroni wątrobę i obniża poziom cholesterolu we krwi. Jest niezbędna w procesie zapamiętywania i uczenia się. Lecytyna sojowa zmniejsza bóle stawów, tworzenie wyprysków, a także działa na poprawę jakości skóry i włosów. Zaleca się jako środek przeciw zmęczeniu podczas ćwiczeń fizycznych, aktywnych fizycznie i sportowców. Ma również korzystny wpływ na stan zapalny i owrzodzenia w jamie ustnej.
 

Sposób użycia
 

Zalecane 1-2 łyżeczki lecytyny w proszku przyjmować z jedzeniem. Alternatywą jest dodać do jogurtu, potraw zbożowych, zup i sałatek.
 

Zalecane dawkowanie
 

2 g (1 łyżeczka) lecytyny sojowej 1 - 2 razy dziennie
 

Zawartość substancji czynnej w 100 g
 

Lecytyna sojowa 97,6 g.
 

Składniki
 

Lecytyna sojowa
 

Opakowanie
 

Produkt dostępny w opakowaniu 250g
 

Producent
 

Vemica
 

Ogólne rady i ostrzeżenia
 

Nie należy przekraczać określonej dawki. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Nie nadaje się dla dzieci. Po otwarciu przechowywać w suchym miejscu. Dopuszczalne odchylenie masy + / - 2%.

(zastrzegamy sobie prawo do zmiany tych opisów i specyfikacji bez uprzedzenia)