Chlorella BCW „Broken Cell Wall'' w proszku

Chlorella BCW „Broken Cell Wall" w proszku
  • Chlorella BCW „Broken Cell Wall" w proszku
(Zdjęcia mają charakter ilustracyjny)
Produkt ID
1000019
EAN kod
8588004890268
35.50,- złCena z VAT
dostępny w magazynie
(opłata za recykling jest liczona w cenie)   
• Chlorella BCW „Broken Cell Wall"
• Alga
• w proszku
• suplement diety
• 100 g

Opis produktu
 

Chlorella jest to alga słodkowodna, będąca najbogatszym znanym źródłem chlorofilu. Chlorofil wspomaga leczenie niedokrwistości, przyspiesza gojenie się ran, zwiększa odporność, zwalcza bakterie patogenne, likwiduje przykre zapachy, stabilizuje ciśnienie krwi. Z kolei czynnik wzrostu chlorelli działa jak probiotyk. Wspiera system immunologiczny, hamuje wzrost bakterii patogennych, wirusów oraz grzybów nie niszcząc flory fizjologicznej.
 

Chlorella BCW jest czystym produktem ziołowym o wysokiej zawartości odżywczej. Jest znana zwłaszcza z oczyszczających efektów i jest w stanie oczyścić ciało z toksyn i z metali ciężkich, a także w celu zneutralizowania, poziomu pH ciała.
 

Chlorella BCW zawiera pełnowartościowe białko, witaminy z grupy B, witaminy C, E i A, potas oraz inne składniki mineralne, łatwo przyswajalne przez organizm. Chlorella wspomaga naturalne siły obronne organizmu oraz regenerację tkanek. Ta to jednokomórkowa alga słodkowodna zamieszkuje naszą planetę od ok. 2,5 mld lat. Jest mistrzynią przetrwania i jedną z pierwszych form życia na ziemi. Aby w procesie przetwarzania nie utracić jej cennych wartości odżywczych, do wytworzenia preparatu stosuje się wypróbowaną procedurę.
 

Chlorella BCW "Broken Cell Wall" - rozerwane ściany komórkowe. Jest to proces mielenia w szczególnych warunkach, głównie minimalizacja ciepła i światła, kiedy uda się rozerwać ściany komórki chlorelli. Tym procesem osiągamy utrzymanie większość swoich składników odżywczych. Używanie Chlorelli BCW jako napoju pomaga przyspieszać proces absorpcji, która rozpoczyna się w ustach i po 20 minutach jest napój strawiony.
 

Zawartość głównych aminokwasów
 

Alanina, arginina, fenyloalanina, glicyna, histydyna, izoleucyna, kwas asparaginowy, kwas glutaminowy, leucyna, lizyna, metionina, Prolíin, seryna, treonina, tyrozyna, walina
 

Zawartość głównych witamin
 

Beta karoten, witamina A, witamina B1, witamina B12, witamina B2, witamina B3, witamina B5, witamina B6, witamina C, witamina D, witamina E, witamina H, witamina K1
 

Zawartość głównych składników mineralnych
 

Potas, fosfor, magnez, miedź, sód, wapń, cynk, żelazo
 

Korzyści ze stosowania
 

  • suplementacja składnikami naturalnymi
  • oczyszczanie organizmu
  • wzmocnienie systemu immunologicznego
  • regulacja pracy jelit
  • wzmocnienie żołądkowo-jelitowej błony śluzowej
  • poprawa pamięci i koncentracji
  • odmładzanie organizmu
  • poprawa kondycji psychicznej i fizycznej

Wartości odżywcze na 100 g proszku
 

Wartość energetyczna 1513 kj /358 kcal

Białko 50 - 65 g

Węglowodany 10- 20 g

Tłuszcze 5 - 10 g

Chlorofil 2 - 4 g

Minerały 5 - 7 gramów

Jod 50 mcg (33,3% RDA) *

* Zalecana dawka dzienna
 

Sposób użycia
 

1-2 łyżeczki proszku chlorelli wymieszać w 200 ml wody lub soku owocowego. Alternatywą jest dodać proszek do jogurtu, potraw zbożowych, zup i sałatek.
 

Zalecane dawkowanie
 

2 g (1 łyżeczka) Chlorelli BCW / 1 - 2 razy na dobę
 

Opakowanie
 

Produkt dostępny w opakowaniu 100 g
 

Producent
 

Vemica
 

Ogólne rady i ostrzeżenia
 

Nie należy przekraczać określonej dawki. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Nie nadaje się dla dzieci. W przypadku kobiet w ciąży i kobiet karmiących skonsultować się z lekarzem. Przechowywać w suchym miejscu. Dopuszczalne odchylenie masy + / - 2%.

(zastrzegamy sobie prawo do zmiany tych opisów i specyfikacji bez uprzedzenia)