Bificol - błonnik z probiotykami

Bificol - błonnik z probiotykami
  • Bificol - błonnik z probiotykami
(Zdjęcia mają charakter ilustracyjny)
Produkt ID
1000035
EAN kod
8586004730706
27.90,- złCena z VAT
dostępny w magazynie
(opłata za recykling jest liczona w cenie)   
• Błonnik rozpuszczalny
• Całkowicie naturalny
• Babka płesznik - psyllium + probiotyka
• 150g

Opis produktu
 

Bificol jest to produkt wyrobiony z naturalnych składników, które pomagają jelitom w ich prawidłowym funkcjonowaniu. Przy jego stosowaniu dwa razy dziennie, dodaje ciału wystarczającej ilości błonnika, aby zapewnić regularne wypróżnienia jelit oraz zapewniając przyjazne bakterie, które są bardzo ważne dla utrzymania zdrowej równowagi w jelitach. Błonnik pochodzi z łusek psyllia Indyjskego, który jest bardzo bogaty w błonnik i wiąże wodę więcej niż 30 razy powiększa swoją objętość. Jest idealnym narzędziem do zapewnienia właściwego przepływu niestrawionych pozostałości w przewodzie pokarmowym. Psyllium zawarte w Bificole jest o czystości 98%, który jest najwyższej dostępnej jakości.
 

Lactobacillus rhamnosus i Bifidobacterium bifidum (probiotyk), znane jako przyjazne bakterie, które są niezbędne dla zdrowia jelit. Przyjazne bakterie zawarte w Bificolu odgrywają ważną rolę w całym procesie utrzymania zdrowych jelit. Fruktooligosacharydy (prebiotyk), otrzymywany z cykorii, pomaga przedłużyć żywotność bakterii wjelitach. Bificol jest pochłaniany przez organizm i jest odpowiedni do codziennego użytku.
 

Produkt Bificol jest bezglutenowy, bez fitynianu, nie zawiera substacje zbożowe ani mleczne, jest produkowany z genetycznie niemodyfikowanych składników.
 

Sposób użycia
 

Bificol zaleca się przyjmować 25-30 minut przed posiłkiem lub po posiłku. 1 porcję (10g) rozmieszać w 100 ml wody lub soku i od razu wypić. Po podaniu pojedynczej dawki należy wypić 300 ml wody. Dla uzyskania lepszego efektu należy przyjmować dziennie 2 dawki.
 

Wartość spożywcza w 100g proszku
 

Energia 1588kj (379kcal)

Węglowodany 92,15g

Błonnik 60g

Białko 0g

Tłuszcz 0g
 

Wartość odżywcza w 10g proszku
 

Błonnik 6g

Frukto-oligosacharydy 3g

Lactobacillus rhamnosus i Bifidobacterium bifidum 2,4miliard
 

Skladniki
 

Błonnik ze skórek Psyllia (Babka płesznik 98%), Frukto-oligosacharydy Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum.
 

Opakowanie
 

Produkt dostępny w opakowaniu 150 g
 

Producent
 

ASP
 

Ogólne informacje i porady
 

Jeśli wystąpią podczas stosowania bificolu problemy zmniejsz dawkę spożycia, póki problemy nie znikną. Następnie można stopniowo zwiększać spożycie bificolu. Nie należy przekraczać określonej dziennej dawki. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Nie nadaje się dla dzieci. Przechowywać starannie w suchym miejscu.

(zastrzegamy sobie prawo do zmiany tych opisów i specyfikacji bez uprzedzenia)